göl istanbul hakkında

göl istanbul'a atılan ortak imza

Göl İstanbul, bir Bilgiçler İnşaat A.Ş. ve Kullar Grup ortak projesidir.
Bilgiçler İnşaat A.Ş., Muya A.Ş.’nin iç ve dış pazardaki eşsiz tecrübeleri ışığında 2007 yılında kurulmuştur. İdeal konumlarda, kaliteli, estetik mimariye sahip, insana ve doğaya saygılı yaşam alanları kurmayı hedefleyen şirket, portföyünde bulunan Minaspark Gürpınar, Aktim 1 ve Aktim 2 gibi projelerle sektöründe her geçen gün daha da büyümektedir.

1971’de kurulan Kullar Grubu’nun bir firması olan Kullar İnşaat, iplik ve elyaf sanayi alanlarında faaliyet gösteren Ecofil ve dünya moda markalarına örme kumaş sağlayan Kullar Tekstil firmalarının sahip olduğu küresel birikimi gayrimenkul projelerine taşımak amacıyla, 2007’de kurulmuştur. Portföyünde Lavinya Marmara, Vetro City, Otoport, Ginza Lavinya Park ve Lavinya City gibi kaliteyi güvenle buluşturan birçok önemli proje bulunduran Kullar İnşaat, merkezi, sosyal hayata ve ulaşım noktalarına yakın, estetik yapılar inşa etmeye devam etmektedir.

projelerimiz

Minaspark Gürpinar

6000 m2 alan üzerine kurulan 5 blokta 72 daireden oluşan Minas Park Gürpınar yatırım değeriyle de size dört dörtlük bir alternatif sunuyor. Konumu, konsepti ve kalitesiyle günden güne değeri yükselecek kazançlı bir yatırım için Minas Park Gürpınar sizi bekliyor.

Detaylı Bilgi Formu
Çıkış - İkon
Bilgi Formu